Dlaczego my?

Tworzymy przestrzeń, w której spotykacie się Wy: beatmakerzy, pasjonaci muzyki elektronicznej, młodzi jazzmani, poszukujący nowych wrażeń uczniowie klasycznych szkół muzycznych, nowe pokolenie producentów muzycznych i wiele innych zakręconych osób. Budujemy społeczność, w której możecie czerpać inspirację i uczyć się od kapitalnych artystów z lokalnej sceny muzycznej. Prowadzimy innowacyjne zajęcia i kursy, w których wykorzystujemy instrumenty nowej generacji: samplery, kontrolery, procesory efektów i syntezatory.

Oprócz rozwijania instrumentalnego warsztatu wielką wagę przykładamy do rozbudzania wrażliwości muzycznej, kreatywności i pasji do muzyki. Nauczymy Was komponować, nagrywać i robić bity, improwizować i grać jam session. Organizujemy coroczne koncerty, podczas których zaprezentujecie swoją twórczość na dużej scenie, z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem. Nie narzucimy Wam przestarzałego programu nauczania i archaicznego systemu ocen, ale pomożemy rozwinąć się artystycznie i wskoczyć na nowy poziom.

Fortepian

W oparciu o prawie 10 lat doświadczenia w nauczaniu i nieustanne poszukiwanie nowych inspiracji przygotowaliśmy wyjątkowy program, który elastycznie dopasowujemy do potrzeb ucznia.

Finger Drumming

Jako pierwsi w Polsce uczymy finger drummingu (granie na padach, zarówno partii perkusyjnych jak i innych instrumentów).

Produkcja muzyczna

Zajęcia kreatywne, podczas których uczymy się tworząc i nagrywając własne bity i kompozycje.

Beatmeakers Crew

Nowa grupa warsztatowa skierowana do młodych producentów, którzy pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej mają za sobą i chcą mocniej rozwijać swoje umiejętności i karierę dzięki kontaktom z innymi.

Pakiet 360°

Z myślą o tych którzy chcą skorzystać z naszej oferty w pełni przygotowaliśmy specjalny sposób płatności.

Śmiało, napisz do nas!